cz

Povolenky v Itálii

Každý, kdo si u nás zakoupí povolenku, jde do slosování o týdenní rybaření na hausbotu s průvodcem...

Pokud pojedete na ryby do Itálie rozhodně si zakupte povolenku u nás. Jako jediní v ceně povolenky poskytujeme základní asistenční službu při dorozumívání se při případných potížích.


Jste-li rozhodnuti jet tzv. na vlastní pěst a nechcete trávit čas určený na ryby čekáním na poště a vyplňováním složenek, jsme tu pro Vás.

Navíc Vám odpadá řešení skutečnosti, jestli na danou povolenku můžete chytat v tom či onom regionu nebo provincii. Vy nám sdělíte kam se chystáte a my už vše zařídíme.

 

Stačí odeslat vyplněnou objednávku a o zbytek se už postaráme. Hotová povolenka Vám bude předána v Itálii ve městě Porto Tolle na hlavním náměstí nebo dle dohody.

 

Každý, kdo má od nás povolenku, automaticky získává bezplatnou asistenci na místě lovu v případě potíží.
Tato služba spočívá v poskytnutí nutné pomoci např. nemůžete-li se dorozumět s místními kontrolními složkami nebo úřady, lékařem atd. Nezahrnuje služby průvodce!!!


Telefon pro případ, že se dostanete do potíží je +420776493910 Česky mluvící osoba. Telefon je dostupný nonstop.

 

Platnost povolenky je 3 měsíce a vyjde Vás na 29 EUR


Výdej povolenek v Porto Tolle každý den mimo neděle od 9:00 do 10:00 hodin, pokud není dohodnuto jinak!!!Jedině u nás máte v ceně povolenky nejlepší asistenci v případě vzniklých potíží...


Nepleťte si asistenci získanou nákupem povolenky u nás s průvodcovskými službami!!!


Všeobecné obchodní podmínky klikněte zde

®2009 Fishingtravel