cz

Hausbot ,,MOHYKÁN,, pro 4 osoby

Vybavení a vlastnosti hausbotu ,,MOHYKÁN,,


Jedná se o velké prostorné plavidlo katamaránového typu o délce 10m a šířce 3,8m s kapacitou na spaní pro 4 osoby a poskytuje Vám následující možnosti:


lov z otevřené přední paluby o rozměrech 3,8m na 2,3m. Lov z postranních ochozů o šířce 70cm, po kterých se dá celý hausbot obejít dokola. V ochozech hausbotu jsou po obouch stranách integrované velké nádrže na nástražní rybky s trvalým průtokem čerstvé vody. Rovněž se dá chytat i ze zadní paluby o rozměrech 3,9m na 2,8m. Na zadní palubě se rovněž nachází kryté WC. Na hausbotu je osazeno celkem 24 držáků pro sumcové pruty. Tyto paluby poskytují dostatek místa jak pro posezení a relaxaci, tak i pro čekání na vytoužený záběr.


Uvnitř plavidla se nachází dvě palandy pro celkem 4 osoby. Velká skříň pro ukládání věcí. Dále je zde kuchyňka s plynovým vařičem pro ohřev jídel, nádobím a dřezem s tekoucí vodou, 80l-lednice s mrazáčkem, zapalovačová autozásuvka na dobíjení 12V. Řízení je integrováno uvnitř lodi.Toto plavidlo plně nahrazuje zakázané bivakování.


V ceně zápůjčky hausbotu je i pomocý zavážecí člun s vesly.


Bezplatná asistenční nonstop služba v případě potíží je samozřejmostí.


Na všechny lodě máme uzavřené pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem plavidla.

 

Fotogalerie hausbotu MOHYKÁN

®2009 Fishingtravel